İNGİLİZCE EĞİTİM

Merhaba Değerli Velilerimiz.

2017-2018 Eğitim –Öğretim döneminde okulumuzda uygulanacak program olan English Kids Academy ile amacımız okul öncesi öğrencilerimizin kaliteli bir şekilde İngilizce Eğitimi alabilmeleridir.

Kendi alanlarında deneyimli ve uzman akademik danışmanlar kurumumuzda vermekte olduğumuz İngilizce eğitiminde amaçladığımız hedeflere ulaşmamızda bizlere rehberlik edeceklerdir.

Sınıf Öğretmenleri İle İngilizce Eğitim Hizmeti – Sınıf öğretmenlerimizin alacağı akademik program uygulama eğitimi ve yazılım desteği ile çocuklarımız haftanın beş günü İngilizce kelime ve kalıpları belli bir sistematik içinde sürekli tekrar ile edineceklerdir. Söz konusu okul öncesi ise öğrencilerin yabancı dili öğrenmesi değil edinmesi söz konusudur. Çünkü öğrenen çocuk çabuk unutur. Oysa bu program ile çocuklarımız yabancı dili edinecekler ve unutmayacaklar.

Öğretmen Eğitimi ve Teknolojik donanımlar ve yazılımla profesyonel bir yaklaşımda olduğunu gördüğümüz English Kids Academy metodu yeni dönemde okulumuzda uygulanmaya başlayacaktır.

Çocuğunuzdaki gelişmeleri ölçme ve değerlendirme ile elde edilen yabancı dil gelişim raporlarından somut bir şekilde izleyebileceksiniz. Ve dönem içinde çocuğunuzdaki eksiklerin tespiti sayesinde takviye ve özel çalışmalar ile eksik olunan konularda tamamlama çalışmaları yapma imkanımız olacaktır.

Şimdiden tüm velilerimize hayırlı olsun.